Co dalej w gromadzie…

Rodzice oraz moje drogie zuchy..

W tym roku rok zuchowy będzie wywrócony do góry nogami. Gromada zostanie prawdopodobnie przydzielona pod opiekę do 8 Szczecińskiej Drużyny Harcerzy „Płomień” . Kiedy i czy na 100 % tak się stanie będzie to ustalone przez naszego dh. hufcowego, dh. Kacpra Borkowskiego, byłego wodza naszej gromady (był teraz komendantem kolonii)

Niestety ale z przyczyn osobistych jestem zmuszony do odejścia na ten rok na tzw. Urlop Instruktorski. Nie będę więc pełnił funkcji wodza w tym roku. Czy za rok się to zmieni? Zobaczymy.

Dh. Banan chce dalej działać w gromadzie więc teraz to on przejmie główną inicjatywę, na tyle ile będzie mógł, bo jak wiecie będzie w klasie maturalnej i jednak maturka przede wszystkim.

Chcę jednak przed tym wszystkim dopełnić rzeczy których nie mogłem dopiąć przez ten rok:

1. Proszę aby każdy rodzic wysłał mi na mój adres email: mateusznowakowski@zhr.pl wiadomość. Będzie to dla mnie wiadomość że chcecie mimo wszystko dalej uczestniczyć w życiu gromady

2. Proszę aby każdy zuch któremu brakuje czegoś i miał to mieć przyznane a się tak nie stało, niech mi napisze to na maila. Będę mógł wtedy zagospodarować czas na tyle aby to zrobić.

3. W jeden z weekendów wrześniowych chcę was zaprosić na krótkie świeczkowisko/ognisko. Rodziców oraz zuchów. W mundurach, z gitarą i piosenkami, po zuchowemu. Chce się godnie pożegnać. Zuchy naprawdę wiele dla mnie znaczyły i znaczą, więc nie mógłbym odejść bez niczego.

Trzymajcie się mocno i powodzenia w nadchodzących trudach dnia codziennego!

Was jeszcze wódz, Rudy.