NOWA GITARA

Szanowni Państwo,

Jak już może Państwo wiedzą – na przedostatniej zbiórce skradziona została nasza gitara gromady. Nie mamy teraz możliwości wspierania rozwoju muzycznego u zuchów, na co chcieliśmy położyć nacisk na przyszłorocznych zajęciach.

Nasza gitara została kupiona za około 400 złotych razem z pokrowcem. Sprawa została zgłoszona na policję, jednak wiemy, że szanse odzyskania gitary gromady są bardzo nikłe. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą – jeśli mają Państwo jakąś gitarę, którą chcieliby Państwo przekazać na rzecz naszej gromady – jesteśmy otwarci i bardzo chętnie wykorzystamy ją w naszej działalności.

Ponadto jeśli mają Państwo chęć i możliwość wsparcia nas darowizną na rzecz kupna nowej gitary – oczywiście o ile nie znajdzie się żaden „wolny” instrument, który mogliby Państwo nam ofiarować – organizujemy zbiórkę pieniędzy w celu kupna nowej gitary, która rozpocznie się z pierwszym dniem lipca, aby dać Państwu czas na ewentualny kontakt z nami w sprawie używanej gitary. Wszelkie informacje o zbiórce pieniędzy poniżej:

Darowizny można wpłacać na konto naszej gromady:

Konto: 10 2490 0005 0000 4600 2752 8264 (Alior Bank)
8 SGZ Rycerze Iskry Okręg Północno-Zachodni
Felczaka 17/U1
71-417 Szczecin

Przelewy prosimy tytułować „DAROWIZNA” – tylko tyle, prosimy nic więcej nie dopisywać.

Zbiórka pieniędzy na nową gitarę będzie trwać przez dwa tygodnie (od 1.07.2020 r. do 15.07.2020 r.) – po tym czasie ogłosimy kwotę, jaką udało się uzyskać oraz jaką gitarę zamierzamy kupić.

Oby się udało!

Pozdrawiamy, Kadra Rycerzy