KOMUNIKAT, SPRAWNOŚCI I KONKURS!

Przesyłamy komunikat Zarządu Okręgu w sprawie wirusa >>KOMUNIKAT<< i Naczelnictwa ZHR https://www.zhr.pl/2020/03/11/czasowe-ograniczenie-dzialan-jednostek-zhr/ – prosimy się z nimi zapoznać. Podsumowując – najbliższe zbiórki i wyjazdy zostają odwołane ze względów bezpieczeństwa.

Jednak my, kadra Rycerzy Iskry, wychodzimy tej sytuacji naprzeciw. Udzielamy Rodzicom zuchów specjalnego prawa do podpisywania zadań na sprawności, oraz udostępniamy książeczkę sprawności online i karty na wszystkie sprawności zuchowe. Zachęcamy do ich zdobywania!

WSZYSTKO DOSTĘPNE JEST W ROZKAZIE GROMADY: https://docs.google.com/document/d/1BeCRAkGlisNGsHffXzy6YldXc-HrDhO5FdWelpuFuic/edit?usp=sharing
KARTY NA SPRAWNOŚCI I KSIĄŻECZKA: https://drive.google.com/open?id=0ByLfmwmI7LvHeXFPclB2ZUdXVlk
Ogłaszamy, że wszystkie pliki graficzne zostały stworzone przez naszą kadrę i zgadzamy się na ich upowszechnianie – mogą Państwo drukować i przesyłać do woli.

Tryb zdobywania sprawności:
Zuch uczy się/robi coś, co jest wymagane w zadaniu → udowadnia Rodzicowi, że wykonał to zadanie → Rodzic podpisuje na karcie pole z zadaniem → Zuch koloruje podpisane pole z zadaniem na dany kolor → Po zdobyciu i pokolorowaniu wszystkich pól Rodzic wysyła druhowi zdjęcie pokolorowanej karty sprawności.

Tryb zdobywania gwiazdek:
Zuch uczy się/robi coś, co jest wymagane w zadaniu → udowadnia Rodzicowi, że wykonał to zadanie →Rodzic dzwoni do druha i mówi jak zuch wykonał zadanie → Jeśli druh akceptuje formę, Rodzic podpisuje na karcie pole z zadaniem → Zuch koloruje odpowiednie pole na dany kolor → Po zdobyciu i pokolorowaniu wszystkich pól Rodzic wysyła druhowi zdjęcie pokolorowanej karty na gwiazdkę.

Kontakt do druhów:
drużynowy – Kacper Borkowski tel. 690 006 947
przyboczny – Mateusz Nowakowski tel. 517 716 660

Zachęcamy zuchy do kontaktu! Nie grajcie na komputerach, bo zmarnujecie czas. Zdobądźcie wszystkie możliwe sprawności!

Pozdrawiamy,
Druhowie